Stellenbeschreibung

Ihre Aufgaben:

  • Új/felujított épületek/lakóházak általános villanyszerelö munkálatai
  • Ipari és nagyüzemi elektromos szerkezetek beüzemelése és karbantartása
  • erősáramú- és épületinformatikai vezetékhálózatok, világítási berendezések és készülékek szerelése
  • kapcsolóberendezések, elosztóberendezések kiépítése, ipari energiaelosztó vezetékek- és kiskábelhálózatotok szerelése, vezérlő- és szabályozókészülékek, berendezések beüzemelése, ipari villamos berendezések , készülékek javítása, karbantartása

Ihr Profil:

  • Német nyelvtudás
  • Szakmunkásképesítés
  • Rajzolvasási készség
  • Szakmai tapasztalat

Niederlassung

Niederlassung : Jena

Adresse : Tatzendpromenade 2a 07745 Jena

E-Mail-Adresse : jena@ams-personalservice.de

Telefon : 03641 6225-0

Überblick

Villanyszerelö szakmunkás

- Határozatlan idejü munkaszerzödés, hosszútávú foglalkoztatás - Kimagasló 17 €/óra brutto bérezés - Fizetett túlóra - utazásiköltség hozzájárulás - heti elölegfizetés - A németországi munkábaálláshoz/ügyintézéshez magyar anyanyelvi segítséget biztosítunk - Szálláskeresés - Munkaruha és védöeszközök juttatása - Munkaalkalmassági vizsgálat

Németországszerte

Unbefristet

Azonnal

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Szidonia Szojka

Personalrecruiterin

AMS Jena

s.szojka@ams-personalservice.de

+49 (0)3641 62 25-19

+49 (0)3641 62 25-25