Stellenbeschreibung

Feladatok:

  • Új/felújított épületek/lakóházak szerelvényezése
  • Csöszerelés (fém/műanyag )
  • autogénhegesztés
  • Fürdöszoba felújítás
  • Szellözöberendezések beüzemelése/karbantartása

Elvárásaink:

  • Német nyelvtudás
  • Szakmunkásképesítés
  • Rajzolvasási készség
  • Szakmai tapasztalat

Niederlassung

Niederlassung : Jena

Adresse : Tatzendpromenade 2a 07745 Jena

E-Mail-Adresse : jena@ams-personalservice.de

Telefon : 03641 6225-0

Überblick

víz-gáz-fűtés, klíma és hütöberendezés szerelö szakmunkás

Határozatlan idejü munkaszerzödés, hosszútávú foglalkoztatás Kimagasló 17 €/óra brutto bérezés (IGZ tarifa feletti) Fizetett túlóra és ledolgozott ünnepnap valamint éjszakai pótlék utazásiköltség hozzájárulás heti elölegfizetés Fizetett túlóra A németországi munkábaálláshoz/ügyintézéshez magyar anyanyelvi segítséget biztosítunk Szálláskeresés Munkaruha és védöeszközök juttatása Munkaalkalmassági vizsgálat wöchentliche Abschlagszahlung Fahrt-/Reisekostenerstattung Überstundenbezahlung und Zuschläge Zuzahlung Vermögenswirksamer Leistungen kostenlose Bereitstellung von Schutzausrüstung

Németországszerte

Unbefristet

Azonnal

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Szidonia Szojka

Personalrecruiterin

AMS Jena

s.szojka@ams-personalservice.de

+49 (0)3641 62 25-19

+49 (0)3641 62 25-25