Stellenbeschreibung

Wymagania:

- wyksztalcenie kierunkowe lub / i doswiadczenie w zawodzie

- sumiennosc i umiejetnosc pracy w grupie

- prawo jazdy kat.B oraz wlasny samochod

- to nie warunek, ale jest mile widziane

Obowiazki :

- obsluga i / lub programowanie maszyn CNC tj. Frezarki, Tokarki

- prawidlowy wybor narzedzi i materialow niezbednych do wykonywanej pracy

- uzbrajanie, wymiana narzedzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programow

Niederlassung

Niederlassung : Weimar

Adresse : Rießnerstraße 39 99427 Weimar

E-Mail-Adresse : weimar@ams-personalservice.de

Telefon : +49 (0)3643 84 79-0

Überblick

CNC – Tokarz + Frezarz (ze znajomoscia programowania maszyn jak i bez) / CNC – Tokarz + Frezarz konwencjonalny / Slusarz narzedziowy (m/k)

Jestesmy liderem wsrod prowadzenia uslug HR i szukamy fachowcow z doswiadczeniem zawodowym, pracownikow zawodowo poczatkujacych oraz pracownikow (pomocnikow) nie wyuczonych w zawodzie, ktorzy wyraza chec do pracy w delegacji na terenie calych Niemiec. Oferujemy bezterminowa umowe o prace, ponadtaryfowe stawki godzinowe, atrakcyjne diety godzinowe (nie opodatkowane)Bahncard, dodatki Bozonarodzeniowe i urlopowe, oplacane skladki ubezpieczeniowe i emerytalne, darmowe ubrania ochronne.

bundesweit

Unbefristet

sofort

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Kathrin Reuter

Personalrecruiterin

AMS-Weimar

kreuter@ams-personalservice.de

+49 3643 8479-14

+49 3643 8479-79