Stellenbeschreibung

Víz-gáz-fűtésszerelők jelentkezését vájuk Németországi munkára alapszintű német nyelvtudással.

Amit kínálunk:

  • 12,50 Euro órabér-től (bruttó) + 6 Euró/óra juttatás-tól

  • Német munkaszerződés, hosszútávú együttműködés

  • kapcsolattartás magyar nyelven

Elvárásunk:

  • szakirányú végzettség vagy min.3-5 éves munkatapasztalat

  • alapszintű német nyelvtudás

  • saját gépjármű előny, de nem feltétel

Amennyiben Önt vagy kollégáját érdekli hirdetésünk, várjuk jelentkezését

Telefonon: +49 22198951213 (magyar nyelvű jelentkezés,tájékoztatás)

E-mail: koeln@ams-personalservice.de (várjuk önéletrajzát, visszahívjuk Önt)

Örömmel vájuk jelentkezését!

Niederlassung

Niederlassung : Köln

Adresse : Gottfried-Hagen-Straße 44 51105 Köln

E-Mail-Adresse : koeln@ams-personalservice.de

Telefon : 0221 98951-0

Überblick

Víz-gáz-fűtésszerelők figyelem!

bundesweit

Unbefristet

sofort

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

Zsanett Schielke

Personalrecruiterin

AMS Köln

z.schielke@ams-personalservice.de

+49 (0)221 989 51-213

+49 (0)221 989 51-51